Tisková konference proběhla před Průmyslovým palácem v Praze

Český tým je měsíc před akcí připraven

Už jen měsíc zbývá do světového klání STIHL Timbersports 2019, které se poprvé v  historii uskuteční v  České republice, 1. a 2. listopadu 2019 jej bude hostit Průmyslový palác. Národní tým v  čele s českým  mistrem Martinem Roušalem vyzkoušel na tiskové konferenci v  prostorech holešovického Výstaviště generální zkoušku. 
Během ukázky čeští reprezentanti představili šest soutěžních disciplín i týmový závod. Spolu s  Martinem Roušalem byli na místě také další členové českého národního týmu, a to Martin Komárek, Martin Kalina, Leoš Klíma, Jan Holub a Matyáš Klíma. V  prezentaci týmové soutěže si sportovci vysekali čas 1 minuta a 1 sekunda, čímž dokázali, že šance na zisk cenného kovu jsou vysoké.  
Do boje o ocenění v  individuální disciplíně se na šampionát vydá nováček s  titulem českého mistra ve sportovním dřevorubectví – liberecký policista Martin Roušal. Konkurence bude jako vždy silná, ale už v minulosti čeští sportovci ukázali, že v  Timbersportu musí s  našimi zástupci ve světě počítat. Na Česko se valí velký adrenalin, napínavá zábava, která má vůni domácích medailí! 

Kontakt